BIOPROTEKT - Neutralny, średniopianowy preparat myjąco dezynfekujący Zobacz większe

BIOPROTEKT - Neutralny, średniopianowy preparat myjąco dezynfekujący

Nowy produkt

POLCHEM

Pianowy preparat o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą zanurzeniową lub ręcznie za pomocą szczotki.

Więcej szczegółów

Dostępny

55,00 zł

Przelewy24
Przelewy24

Więcej informacji

BIOPROTEKT 

NEUTRALNY PREPARAT MYJĄCO DEZYNFEKUJĄCY

Pianowy preparat o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym przeznaczony do mycia i dezynfekcji powierzchni metodą zanurzeniową lub ręcznie za pomocą szczotki.

Zawiera naturalne mydło marsyliańskie które znacznie podnosi skuteczność preparatu. Preparat nie zostawia zacieków oraz wybłyszcza myte powierzchnie.

Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej formule czwartorzędowych soli amoniowych zapewniamy dodatkowo bardzo skuteczną i nietoksyczną dezynfekcję.

Bezpieczny dla stali nieszlachetnej, aluminium, miedzi, mosiądzu, tworzyw sztucznych oraz drewna.

Jest kompozycją wieloskładnikową, wysokoskoncentrowaną, zawierającą odpowiednią kompozycję tensydów i związków powierzchniowo czynnych wspomaganą emulgatorami, inhibitorami korozji oraz stabilizatorami.

Szczególnie nadaje się do ręcznego mycia powierzchni silnie zatłuszczonych, maszyn, pojemników tworzywowych lub metalowych, aparatury laboratoryjnej, szkła oraz aparatury pomocniczej.

Bardzo łatwo wypłukuje się.

Utrzymuje równowagę kwasową skóry rąk.

SPOSÓB UŻYCIA: Powierzchnię przeznaczoną do mycia i dezynfekcji w zależności od rodzaju zabrudzeń spłukać zimną lub ciepłą wodą. Przygotować roztwór roboczy w stężeniu 3,5 -5% roztwór, optymalna temperatura procesu mycia i dezynfekcji 30°C . Myć ręcznie za pomocą szczotki lub poprzez zanurzenie. Umytą i zdezynfekowaną powierzchnię spłukać wodą. Czas kontaktu do uzyskania: efektu bakteriobójczego 5 minut, do uzyskania efektu grzybobójczego 15 minut.

 

  • Stężenia robocze: 2,0-5,0%. 
  • Temperatura mycia: 15-50oC. 
  • Biodegradacja ponad 95%.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: