Profesjonalne środki dezynfekujące

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania zatruciom pokarmowym, grypie, chorobom pasożytniczym i skórnym. Niestety bardzo często jest bagatelizowana. 

Staranne mycie rąk mydłem i wodą, zwłaszcza przed posiłkiem oraz po skorzystaniu z toalety, może spowodować ograniczenie liczby przypadków biegunki prawie o poł...

Mycie rąk to najprostsza i jedna z najbardziej skutecznych metod zapobiegania zatruciom pokarmowym, grypie, chorobom pasożytniczym i skórnym. Niestety bardzo często jest bagatelizowana. 

Staranne mycie rąk mydłem i wodą, zwłaszcza przed posiłkiem oraz po skorzystaniu z toalety, może spowodować ograniczenie liczby przypadków biegunki prawie o połowę, a infekcji dróg oddechowych o 25%. 

Specjaliści radzą, by myć ręce w następujących sytuacjach: 

 • po powrocie do domu z pracy, ze sklepu, po podróży środkami komunikacji miejskiej,
 • przed przystąpieniem do posiłku, przed jego przygotowywaniem, 
 • po skorzystaniu z toalety, 
 • po kontakcie ze zwierzętami i przedmiotami należącymi do nich (kuweta, zabawki, smycz itp.), 
 • po kichaniu, kasłaniu, czyszczeniu nosa, 
 • po wykonaniu opatrunku na skaleczeniu, ranie, zmianach skórnych,
 • po czynnościach porządkowych, wyniesieniu śmieci, 
 • po trzymaniu pieniędzy, 
 • po kontakcie z osobą chorą w domu lub w szpitalu. 

Istotne jest to, by myć ręce dokładnie, używając ciepłej wody i mydła.

 

Więcej
Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Dozowniki
 • Dezynfekcja rąk
 • Dezynfekcja powierzchni
 • System Mat...
 • Proszki do dezynfekcji
 • Świece dymne

  Aby zapewnić przestrzeni maksimum bezpieczeństwa i komfortu wykonywane są różnego rodzaju działania, pośród których jedną jest fumigacja, czyli zwalczanie szkodników oraz dezynfekcja pomieszczeń o szerokim spektrum działania za pomocą dymu. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty, które pozwolą zapewnić maksymalną skuteczność tej metody i cieszyć się czystą i bezpieczną przestrzenią.

  Nasza oferta fumigantów dezynfekcyjnych

  Wśród propozycji dostępne są środki przeznaczone do bardzo szerokiego zastosowania. Proponowane preparaty sprawdzą się zarówno w przemyśle spożywczym, biurach, prywatnych gabinetach, hodowli zwierząt, ogrodnictwie czy sektorze publicznym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik oraz substancji aktywnych przeprowadzony zabieg fumigacji jest w pełni bezpieczny dla otoczenia, gwarantując jednocześnie wysoką skuteczność.

  W bogatej ofercie środków znajdą Państwo najbardziej znane i cenione serie produktów takie jak FUMIGUARD, FUMIECO, FUMIFARM, FUMISEPT, FUMINEEM oraz FUMIVENT. Każdy z proponowanych preparatów przystosowany jest do zwalczania innego rodzaju szkodników. Zależnie od modelu, dostępne w ofercie środki, przeznaczone są do niszczenia bakterii gram+ i gram-, grzybów, sporów bakteryjnych, alg, wirusów, drobnoustrojów, patogennych mikroorganizmów oraz owadów latających i biegających. Każdy ze środków został bowiem wzbogacony o inną substancję aktywną, która dostosowana jest do innego rodzaju szkodników. Do wyboru mają więc Państwo preparaty bogate w takie składniki jak olej z oregano, olej z neem, kwas glikolowy, cyfenotryna czy aldehyd glutarowy.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszej ofercie środków do fumigacji, pośród których z pewnością znajdą Państwo preparat, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać środek dostosowany do Państwa potrzeb. Szczegóły dotyczące wydajności, dostępnych opakowań, a także instruktażu przeprowadzania fumigacji znajdą Państwo w opisie każdego z proponowanych produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów