Świece dymne

Aby zapewnić przestrzeni maksimum bezpieczeństwa i komfortu wykonywane są różnego rodzaju działania, pośród których jedną jest fumigacja, czyli zwalczanie szkodników oraz dezynfekcja pomieszczeń o szerokim spektrum działania za pomocą dymu. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty, które pozwolą zap...

Aby zapewnić przestrzeni maksimum bezpieczeństwa i komfortu wykonywane są różnego rodzaju działania, pośród których jedną jest fumigacja, czyli zwalczanie szkodników oraz dezynfekcja pomieszczeń o szerokim spektrum działania za pomocą dymu. W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty, które pozwolą zapewnić maksymalną skuteczność tej metody i cieszyć się czystą i bezpieczną przestrzenią.

Nasza oferta fumigantów dezynfekcyjnych

Wśród propozycji dostępne są środki przeznaczone do bardzo szerokiego zastosowania. Proponowane preparaty sprawdzą się zarówno w przemyśle spożywczym, biurach, prywatnych gabinetach, hodowli zwierząt, ogrodnictwie czy sektorze publicznym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik oraz substancji aktywnych przeprowadzony zabieg fumigacji jest w pełni bezpieczny dla otoczenia, gwarantując jednocześnie wysoką skuteczność.

W bogatej ofercie środków znajdą Państwo najbardziej znane i cenione serie produktów takie jak FUMIGUARD, FUMIECO, FUMIFARM, FUMISEPT, FUMINEEM oraz FUMIVENT. Każdy z proponowanych preparatów przystosowany jest do zwalczania innego rodzaju szkodników. Zależnie od modelu, dostępne w ofercie środki, przeznaczone są do niszczenia bakterii gram+ i gram-, grzybów, sporów bakteryjnych, alg, wirusów, drobnoustrojów, patogennych mikroorganizmów oraz owadów latających i biegających. Każdy ze środków został bowiem wzbogacony o inną substancję aktywną, która dostosowana jest do innego rodzaju szkodników. Do wyboru mają więc Państwo preparaty bogate w takie składniki jak olej z oregano, olej z neem, kwas glikolowy, cyfenotryna czy aldehyd glutarowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszej ofercie środków do fumigacji, pośród których z pewnością znajdą Państwo preparat, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą dobrać środek dostosowany do Państwa potrzeb. Szczegóły dotyczące wydajności, dostępnych opakowań, a także instruktażu przeprowadzania fumigacji znajdą Państwo w opisie każdego z proponowanych produktów.

Więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów