CHEMIA DLA PRZEMYSŁU

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne środki chemiczne dla przemysłu spożywczego. W ofercie proponujemy zarówno preparaty kwaśne, alkaliczne czy neutralne, jak i specjalistyczną chemię do poszczególnych rodzajów sprzętów oraz dezynfekcji przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą, proponowanych w naszym asortymen...

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne środki chemiczne dla przemysłu spożywczego. W ofercie proponujemy zarówno preparaty kwaśne, alkaliczne czy neutralne, jak i specjalistyczną chemię do poszczególnych rodzajów sprzętów oraz dezynfekcji przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą, proponowanych w naszym asortymencie produktów, dzięki którym z łatwością zadbają Państwa o higieniczną czystość swojej przestrzeni produkcyjnej.

Chemia dla przemysłu spożywczego

Dzięki proponowanym produktom możliwe staje się zarówno pozbycie się uciążliwych, tłustych plam, jak i mniej widocznych zanieczyszczeń, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Doskonale wiemy, że branża spożywcza wymaga idealnej czystości, dlatego w naszym asortymencie proponujemy środki do mycia ręcznego, automatycznego, tunelowego czy w obiegu zamkniętym CIP. Dzięki nim z powodzeniem zadbają o czystość i bezpieczeństwo zarówno całych sali produkcyjnych, jak i ich poszczególnych elementów. Wśród asortymentu proponujemy także chemiczne preparaty czyszczące do instalacji udojowych, nastrzykiwarek, maszyn rolniczych, komór i wózków wędzarniczych. Dzięki temu, dostępne w ofercie produkty, sprawdzą się zarówno w przemyśle spożywczym, jak i mleczarskim, ale także ogrodnictwie. W asortymencie nie zabrakło także środków do higieny osobistej pracowników wyżej wymienionych branż.

Wśród bogatego wyboru preparatów proponujemy produkty myjące w formie piany, płynów, koncentratów, mydeł, płynów do zmywarek, produktów smarujących. W ofercie znajdą Państwo zarówno alkaiczne, kwaśne, jak i neutralne środki do czyszczenia i dezynfekcji krajalnic, obudowy maszyn, ścian, posadzek, przenośników taśmowych i płytowych, chłodni, zamrażarek, autoklawów, myjek automatycznych i wielu innych elementów przestrzeni przemysłowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta naszych środków chemicznych, które pozwolą na usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz niewidocznych gołym okiem, niebezpiecznych substancji ze wszelkiego rodzaju powierzchni przemysłu spożywczego.

Więcej
Jest 37 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 37 elementów