MATY PODŁOGOWE

Nie tylko w domu, ale i w pomieszczeniach czy korytarzach dużych budynków biurowych i lokalach użyteczności publicznej należy utrzymywać należyty stan czystości. Często możemy nie zdawać sobie sprawy, jak dużo kurzu i innych zanieczyszczeń znajduje się na posadzkach i unosi się w powietrzu. Codzienne sprzątanie nie zagwarantuje poprawy warunków,...

Nie tylko w domu, ale i w pomieszczeniach czy korytarzach dużych budynków biurowych i lokalach użyteczności publicznej należy utrzymywać należyty stan czystości. Często możemy nie zdawać sobie sprawy, jak dużo kurzu i innych zanieczyszczeń znajduje się na posadzkach i unosi się w powietrzu. Codzienne sprzątanie nie zagwarantuje poprawy warunków, jednak są metody i rozwiązania, dzięki którym problem ten można rozwiązać.

Nowoczesne mary podłogowe i wycieraczki

Jednym z systemów, który oferuje rozwiązanie wyżej wymienionego problemu jest zastosowanie w obiektach stref oczyszczania obuwia. W naszym asortymencie znajdują się maty podłogowe przemysłowe, które najczęściej są montowane zaraz przy drzwiach, czyli w drugiej strefie. Pierwsza strefa budynku to miejsce na zewnątrz, w którym zatrzymywane są grube zanieczyszczenia. Wspomniane maty wejściowe z logo znajdują się w drugiej strefie, którą najczęściej jest wiatrołap czy przedsionek. To tam zachodzi proces oczyszczania obuwia z drobniejszych zanieczyszczeń. Wkład tekstylny lub mata podłogowa przemysłowa z ostrymi włóknami wnika w rowki podeszwy butów i wymiatają to, co tam zalega.

Dlaczego maty wejściowe są ważne?

Oferowane przez nas maty podłogowe przemysłowe czy wejściowe z logo wykonywane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów, dzięki którym absorbują one wstrząsy, są antypoślizgowe, a także odporne na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. Ponadto można je montować wszędzie tam, gdzie panuje spore natężenie ruchu pieszych.

Nasze wycieraczki wejściowe z logo stanowią w dzisiejszych czasach sporą część wyposażenia biur, a także wielu innych budynków użyteczności publicznej. Maty wejściowe z logo firmy to nie tylko idealna promocja firmy, bowiem klient już na wejściu widzi logo, ale też ochrona podłogi przed ścieraniem, a także dbanie o porządek w pomieszczeniach. Ponadto odpowiednio dobrane wycieraczki z pewnością będą pełnić funkcję estetyczną i reprezentacyjną firmy. Można uznać matę podłogową z logo za swego rodzaju wizytówkę, dlatego także ważny jest dobór jej względem materiałów i wykonawstwa. Oferowane przez nas wycieraczki wejściowe dezynfekcyjne sprawdzą się w hotelach, szpitalach czy przychodniach, natomiast klasyczne w przemyśle spożywczym, firmach sprzątających czy myjniach samochodowych.

Więcej
Jest 32 produktów.

Podkategorie

 • COVID-19 SOLUTION

  Maty dezynfekujące, maty ostrzegawcze czy też naklejki na podłogę stanowią przejrzyste komunikacje z klientem i przypominają o zachowaniu bezpiecznego dystansu w sposób czytelny. Maty to także niezbędny element wyposażenia, ponieważ stanowią dodatkowe narzędzie w walce z różnego rodzaju patogenami, takimi jak bakterie, wirusy czy grzyby. Zastosowanie znajdują wszędzie tam, gdzie należy ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków.

 • MATY Z LOGO

  Spersonalizowana, wewnętrzna mata z logo, nadrukiem, napisem. Idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej oraz jako reklama na podłodze.

  Ze standardową gamą 66 niesamowitych kolorów do wyboru, możesz naprawdę poszaleć i stworzyć indywidualny projekt maty, która będzie zwracała uwagę i przykuwała wzrok. Maty można dostosować do pożądanego rozmiaru i projektu zachowując przy tym doskonałe właściwości wyłapujące brud.

 • MATY BHP

  Specjalistyczne maty przeznaczone do zachowania idealnych warunków w miejscu pracy.

 • SYSTEM MAT...
 • MATY DLA DZIECI

  Maty edukacyjne oraz  maty dla dzieci z informacją o zachowaniu dystansu społecznego

 • MATY WEJŚCIOWE

  Profesjonalne maty usuwające zabrudzenia wnoszone w ruchu pieszym do użytku przy wejściach i na recepcjach.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 32 elementów